Produkte > MURATA > LQW15CA1R0K00D
LQW15CA1R0K00D
LQW15CA1R0K00D Murata
lqw15ca1r0k00.pdf
Hersteller: Murata
RF Choke Unshielded Wirewound 1uH 5.2KOhm 10% 10MHz Ferrite 0.18A 2.2Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 472
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15CA1R0K00D Murata
Description: FIXED IND 1UH 180MA 2.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.022" W (1.02mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW15CA1R0K00D LQW15CA1R0K00D Hersteller : Murata lqw15ca1r0k00.pdf RF Choke Unshielded Wirewound 1uH 5.2KOhm 10% 10MHz Ferrite 0.18A 2.2Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 471
LQW15CA1R0K00D LQW15CA1R0K00D Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0140.pdf Description: FIXED IND 1UH 180MA 2.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.022" W (1.02mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
Mindestbestellmenge: 30
LQW15CA1R0K00D LQW15CA1R0K00D Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0140-3158801.pdf RF Inductors - SMD 1000 NH 10% NH
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
1uH ±10% 0402 (LQW15CA1R0K00D)
Produktcode: 133968
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 0402
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
LQW15CA1R0K00D LQW15CA1R0K00D Hersteller : MURATA JELF243A-0140.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 1uH; 180mA; R: 2.2Ω; ±10%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 1µH
Operating current: 0.18A
Resistance: 2.2Ω
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...125°C
Resonant frequency: 0.4GHz
Manufacturer series: LQW
Roll diameter max.: 180mm