Produkte > NMB > 2004KL-01W-B50-B00
2004KL-01W-B50-B00
2004KL-01W-B50-B00 NMB
2004KL data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 50x50x10mm, 5VDC, 10.2CFM, Rib Mount, Lead Wires
auf Bestellung 129 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2004KL-01W-B50-B00 NMB
Description: FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.044 lb (19.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.5 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2004KL-01W-B50-B00 2004KL-01W-B50-B00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 2004kl.pdf Description: FAN AXIAL 50X10MM BALL 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.044 lb (19.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.5 W
auf Bestellung 407 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2004KL-01W-B50-B00 2004KL-01W-B50-B00 Hersteller : MinebeaMitsumi 2004kl-01w-b50-b00.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 6V 10.2CFM 35dB 50 X 50 X 10mm
Produkt ist nicht verfügbar