Produkte > NMB > 2004KL-05W-B50-B00
2004KL-05W-B50-B00
2004KL-05W-B50-B00 NMB
2004KL%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 50x50x10mm, 24VDC, 10.2CFM, Rib Mount, Lead Wires
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2004KL-05W-B50-B00 NMB
Description: DC AXIAL FAN, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB, Static Pressure: 0.141 in H2O (35.1 Pa), Power (Watts): 1.2 W.
Weitere Produktangebote 2004KL-05W-B50-B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2004KL-05W-B50-B00
Produktcode: 145132
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
2004KL%20data%20sheet.pdf Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.141 in H2O (35.1 Pa)
Power (Watts): 1.2 W