Produkte > LEDDYNAMICS > 2008B-350
2008B-350 LEDdynamics
2008b_powerpuck_v4-0.pdf
Hersteller: LEDdynamics
Wide Range LED Power Module
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2008B-350 LEDdynamics
Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA, Packaging: Bulk, Features: SCP, Size / Dimension: 1.50" Dia x 0.50" H (38.1mm x 12.7mm), Voltage - Output: 32V (Max), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 5V, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote 2008B-350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2008B-350 2008B-350 Hersteller : LEDdynamics Inc. powerpuck-2008b Description: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
Packaging: Bulk
Features: SCP
Size / Dimension: 1.50" Dia x 0.50" H (38.1mm x 12.7mm)
Voltage - Output: 32V (Max)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 5V
Power (Watts): 11 W