Produkte > KYOCERA AVX > 200A103KCA50XT1K
200A103KCA50XT1K
200A103KCA50XT1K KYOCERA AVX
200A.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 910 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 200A103KCA50XT1K KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 200A103KCA50XT1K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
200A103KCA50XT1K 200A103KCA50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX Components 200a.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V BX 10% Pad SMD 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
200A103KCA50XT1K 200A103KCA50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX 200A.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V BX 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
200A103KCA50XT1K 200A103KCA50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX 200A-2899755.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 50V 0.01uF Tol 10% Las Mkg