200B103KT50XT
200B103KT50XT KYOCERA AVX Components
200b.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V BX 10% Pad SMD 125°C Low ESR T/R
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 200B103KT50XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 1111, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
200B103KT50XT 200B103KT50XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 200b.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V BX 10% Pad SMD 125°C Low ESR T/R
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
200B103KT50XT 200B103KT50XT Hersteller : KYOCERA AVX 478_200B.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V BX 1111
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
200B103KT50XT 200B103KT50XT Hersteller : ATC / KYOCERA AVX 200B-2899717.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film .01UF 50V 10% 1111
auf Bestellung 1511 Stücke:
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Capacitance: 10000 pF
Mindestbestellmenge: 2
200B103KT50XT 200B103KT50XT Hersteller : KYOCERA AVX 478_200B.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film .01UF 50V 1111