Produkte > KYOCERA AVX > 200B103KTN50XT1K
200B103KTN50XT1K
200B103KTN50XT1K KYOCERA AVX
200B.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 200B103KTN50XT1K KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V BX 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
200B103KTN50XT1K 200B103KTN50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX 200B.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V BX 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
200B103KTN50XT1K 200B103KTN50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX Components 200b.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V BX 10% Pad SMD 125°C T/R