Produkte > KYOCERA AVX > 200B104MT50XT1K
200B104MT50XT1K
200B104MT50XT1K KYOCERA AVX
200B.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 200B104MT50XT1K KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
200B104MT50XT1K 200B104MT50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX 200B.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BX
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 4355 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
200B104MT50XT1K 200B104MT50XT1K Hersteller : KYOCERA AVX Components 200b.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 20% Pad SMD 125°C T/R