Produkte > 20C > 20CJQ045TRPBF
20CJQ045TRPBF
Hersteller:
2 диода Шоттки с общим катодом 45 V 2 A 70 pF SOT-223 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details 20CJQ045TRPBF