Produkte > EATON BUSSMANN > 20NHG000B-690
20NHG000B-690 Eaton Bussmann
Hersteller: Eaton Bussmann
Description: FUSE 20A 500V CLASS GL/GG
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 20NHG000B-690 Eaton Bussmann
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; gG,gL; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 20A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 2.5W.
Weitere Produktangebote 20NHG000B-690
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
20NHG000B-690 Hersteller : Bussmann / Eaton bus_iec_ds_720109_nh690vfuselinks-2489268.pdf Specialty Fuses 20A 690V gG SIZE 000
Produkt ist nicht verfügbar
20NHG000B-690 Hersteller : BUSSMANN 20NHG000B-690.pdf Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; gG,gL; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 20A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: gG; gL
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 2.5W