Produkte > EATON BUSSMANN > 20NHM000B-690
20NHM000B-690 Eaton Bussmann
Hersteller: Eaton Bussmann
Description: FUSE 20AMP 690V AM SIZE 000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 20NHM000B-690 Eaton Bussmann
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; aM; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 20A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 0.9W.
Weitere Produktangebote 20NHM000B-690
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
20NHM000B-690 20NHM000B-690 Hersteller : Bussmann / Eaton Cooper_Bussmann_NHM_Fuses.pdf Specialty Fuses 20AMP 690V AM SIZE 000 DUAL IND
Produkt ist nicht verfügbar
20NHM000B-690 Hersteller : BUSSMANN 20NHM000B-690.pdf Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; aM; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 20A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 0.9W