20TDC22MYFB
20TDC22MYFB Panasonic Electronic Components
AAA8000C83.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 22UF 20V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 1770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 20TDC22MYFB Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 22UF 20V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
20TDC22MYFB 20TDC22MYFB Hersteller : Panasonic AAA8000C83.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 20VDC 22uF 20% 1000mA
auf Bestellung 2382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
20TDC22MYFB 20TDC22MYFB Hersteller : Panasonic Electronic Components AAA8000C83.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 20V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V