Produkte > VCC > 2191QU1-24V
2191QU1-24V
2191QU1-24V VCC
2191-Datasheet-Rev3.pdf
Hersteller: VCC
LED Panel Mount Indicators RED DIFFUSED 5/16" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2191QU1-24V VCC
Description: LED PNL IND RED QUICK CONNECT, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)