2191U1-12V
2191U1-12V Visual Communications Company - VCC
2191U%20Series%20Non-Relampable%20LED%20Solid-State.pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: LED IND LIGHT 12V RED
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2191U1-12V Visual Communications Company - VCC
Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - 2191U1-12V - PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 7.87MM, RED, 12V, tariffCode: 85414100, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2191U1-12V 2191U1-12V Hersteller : VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY 2191U%20Series%20Non-Relampable%20LED%20Solid-State.pdf Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - 2191U1-12V - PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 7.87MM, RED, 12V