Produkte > VCC > 2191U1-24V
2191U1-24V
2191U1-24V VCC
2191U Series Non-Relampable LED Solid-State Indicator Lights.pdf
Hersteller: VCC
LED Panel Mount Indicators RED DIFFUSED 5/16" MOUNTING HOLE
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2191U1-24V VCC
Description: LED IND LIGHT 24V RED, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm), Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2191U1-24V 2191U1-24V Hersteller : Visual Communications Company - VCC 2191U%20Series%20Non-Relampable%20LED%20Solid-State.pdf Description: LED IND LIGHT 24V RED
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)