380LX223M050A052
380LX223M050A052 Knowles / Illinois Capacitor
380-382.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 50V 22000uF 35X50
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX223M050A052 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 7.6 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.71 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX223M050A052 380LX223M050A052 Hersteller : Cornell Dubilier 380-382.pdf Cap Aluminum Lytic 22000uF 50V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 7.6A 3000h 85°C
auf Bestellung 226 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
auf Bestellung 226 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
380LX223M050A052 380LX223M050A052 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 7.6 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.71 A @ 20 kHz
auf Bestellung 591 Stücke:
auf Bestellung 960 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
22000uF 50V 35x50mm (380LX223M050A052)
Produktcode: 183181
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Kondensatoren > Kondensatoren elektrolytische THT
Produkt ist nicht verfügbar