Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQH32MN221J23L
LQH32MN221J23L
LQH32MN221J23L Murata Electronics
JELF243A_0163.pdf
Hersteller: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
auf Bestellung 5959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH32MN221J23L Murata Electronics
Description: FIXED IND 220UH 65MA 11.8OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 11.8Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 65 mA.
Weitere Produktangebote LQH32MN221J23L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
220uH 5% 1210 65mA 11,8Ohms (LQH32MN221J23L-Murata)
Produktcode: 162495
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Murata Drosseln > Induktivität 1210
Номінал: 220 µH
Точність: 5%
Габарити або типорозмір: 1210
Номінальный струм: 65mA
Опір: 11,8 Ohm
Produkt ist nicht verfügbar
LQH32MN221J23L LQH32MN221J23L Hersteller : Murata jelf243a-0163.pdf Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 220uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.065A 11.8Ohm DCR 1210 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LQH32MN221J23L LQH32MN221J23L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0163.pdf Description: FIXED IND 220UH 65MA 11.8OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 11.8Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
LQH32MN221J23L LQH32MN221J23L Hersteller : MURATA JELF243A-0163.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 220uH; 65mA; R: 11.8Ω; ±5%; LQH; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 0.22mH
Operating current: 65mA
Resistance: 11.8Ω
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 5.5MHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -40...85°C