Produkte > KNOWLES SYFER > 2211J2K00183KXT
2211J2K00183KXT
2211J2K00183KXT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211J2K00183KXT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2211 2000VDC 18NF 10% X7R(2R1)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.018 µF
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211J2K00183KXT Knowles Syfer
Description: 2211 2000VDC 18NF 10% X7R(2R1), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.018 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211J2K00183KXT 2211J2K00183KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211J2K00183KXT Description: 2211 2000VDC 18NF 10% X7R(2R1)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.018 µF
auf Bestellung 1491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
2211J2K00183KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211J2K00183KXT Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2211 2000Vdc 18nF +/-10% X7R(2R1)