Produkte > KNOWLES SYFER > 2211JA250102JKTSYX
2211JA250102JKTSYX
2211JA250102JKTSYX Knowles Syfer
2211JA250102JKTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2211
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211JA250102JKTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2211, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211JA250102JKTSYX 2211JA250102JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2211JA250102JKTSYX.pdf Description: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2211
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 839 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
2211JA250102JKTSYX 2211JA250102JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2211JA250102JKTSYX.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000pF 5% 250VAC C0G NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) Non-Magnetic High Q