Produkte > KNOWLES SYFER > 2211JA250102KCTSP
2211JA250102KCTSP
2211JA250102KCTSP Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211JA250102KCTSP
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220+ MLCC
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211JA250102KCTSP Knowles Syfer
Description: 2220+ MLCC, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 2211JA250102KCTSP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: General Purpose
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
2211JA250102KCTSP 2211JA250102KCTSP Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211JA250102KCTSP Safety Capacitors 1000PF 250V 10% 2211