Produkte > KNOWLES SYFER > 2211JA250221JKTSYX
2211JA250221JKTSYX
2211JA250221JKTSYX Knowles Syfer
2211JA250221JKTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 250VAC C0GNP0 2211
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211JA250221JKTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 220PF 250VAC C0GNP0 2211, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211JA250221JKTSYX 2211JA250221JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2211JA250221JKTSYX.pdf Description: CAP CER 220PF 250VAC C0GNP0 2211
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF