Produkte > KNOWLES SYFER > 2211JA250331JKTSYX
2211JA250331JKTSYX
2211JA250331JKTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211JA250331JKTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC C0GNP0 2211
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211JA250331JKTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 330PF 250VAC C0GNP0 2211, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211JA250331JKTSYX 2211JA250331JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211JA250331JKTSYX Description: CAP CER 330PF 250VAC C0GNP0 2211
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 330 pF
auf Bestellung 1382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
2211JA250331JKTSYX Hersteller : Knowles Syfer MLC_Capacitors_Catalog-2902681.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2211 250Vac Safety X1,Y2 TUV/UL certified 330pF +/-5% C0G/NP0(1B) AEC-Q200