Produkte > KNOWLES SYFER > 2211JA250561JGTSYX
2211JA250561JGTSYX
2211JA250561JGTSYX Knowles Syfer
2211JA250561JGTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 250VAC C0GNP0 2211
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211JA250561JGTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 250VAC C0GNP0 2211, Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 560 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211JA250561JGTSYX 2211JA250561JGTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2211JA250561JGTSYX.pdf Description: CAP CER 560PF 250VAC C0GNP0 2211
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 560 pF