Produkte > KNOWLES SYFER > 2211Y2500684KST
2211Y2500684KST
2211Y2500684KST Knowles Syfer
2211Y2500684KST.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2211 250VDC 680NF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211Y2500684KST Knowles Syfer
Description: 2211 250VDC 680NF 10% X7R(2R1) A, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211Y2500684KST 2211Y2500684KST Hersteller : Knowles Syfer 2211Y2500684KST.pdf Description: 2211 250VDC 680NF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF