Produkte > KNOWLES SYFER > 2211Y2K50103KXT
2211Y2K50103KXT
2211Y2K50103KXT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211Y2K50103KXT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2211 2500VDC 10NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211Y2K50103KXT Knowles Syfer
Description: 2211 2500VDC 10NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211Y2K50103KXT 2211Y2K50103KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211Y2K50103KXT Description: 2211 2500VDC 10NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF