Produkte > KNOWLES SYFER > 2211Y5000394KXT
2211Y5000394KXT
2211Y5000394KXT Knowles Syfer
2211Y5000394KXT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2211 500VDC 390NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.39 µF
auf Bestellung 578 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211Y5000394KXT Knowles Syfer
Description: 2211 500VDC 390NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.39 µF.
Weitere Produktangebote 2211Y5000394KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211Y5000394KXT 2211Y5000394KXT Hersteller : Knowles Syfer 2211Y5000394KXT.pdf Description: 2211 500VDC 390NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Capacitance: 0.39 µF