Produkte > KNOWLES SYFER > 2211YA250102KJTSYX
2211YA250102KJTSYX
2211YA250102KJTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211YA250102KJTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2211
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 2250 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211YA250102KJTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2211, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211YA250102KJTSYX 2211YA250102KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211YA250102KJTSYX Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2211
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 2694 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
2211YA250102KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2211 250Vac 1.00 nF 10% X7R (2R1) FlexiCap/Nickel Barrier, X1/Y2 Safety Certified