Produkte > KNOWLES SYFER > 2211YA250152KJTSYX
2211YA250152KJTSYX
2211YA250152KJTSYX Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211YA250152KJTSYX
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 2211
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211YA250152KJTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 2211, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211YA250152KJTSYX 2211YA250152KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1500PF 250V 10% 2211
auf Bestellung 1100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2211YA250152KJTSYX 2211YA250152KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2211YA250152KJTSYX Description: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 2211
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF