Produkte > KNOWLES SYFER > 2211YA250222KETSPU
2211YA250222KETSPU
2211YA250222KETSPU Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1_24_R11_sm.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2200pF X7R 2211 10percent
auf Bestellung 176 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211YA250222KETSPU Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 250V X7R 2211, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 2211YA250222KETSPU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211YA250222KETSPU 2211YA250222KETSPU Hersteller : Knowles Syfer Description: CAP CER 2200PF 250V X7R 2211
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF