Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 2211YA250222KJTSYX
2211YA250222KJTSYX
2211YA250222KJTSYX Syfer Technology
knowlesdatasheet2211ya250222kjtsyx.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 1000VDC/305VAC X7R 10% Pad SMD 2211 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2211YA250222KJTSYX Syfer Technology
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2211YA250222KJTSYX 2211YA250222KJTSYX Hersteller : Syfer Technology knowlesdatasheet2211ya250222kjtsyx.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 1000VDC/305VAC X7R 10% Pad SMD 2211 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
2211YA250222KJTSYX 2211YA250222KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1_24_R11_sm.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2211 250Vac Safety X1,Y2 TUV/UL certified 2.2nF +/-10% X7R(2R1)
auf Bestellung 2230 Stücke:
2211YA250222KJTSYX 2211YA250222KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2211YA250222KJTSYX.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 690 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF