Produkte > KNOWLES SYFER > 2215J2K00223KXT
2215J2K00223KXT
2215J2K00223KXT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2215J2K00223KXT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2215 2000VDC 22NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215J2K00223KXT Knowles Syfer
Description: 2215 2000VDC 22NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215J2K00223KXT 2215J2K00223KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2215J2K00223KXT Description: 2215 2000VDC 22NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF