Produkte > KNOWLES SYFER > 2215Y2000125KST
2215Y2000125KST
2215Y2000125KST Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2215 200VDC 1.2UF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 1.2 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215Y2000125KST Knowles Syfer
Description: 2215 200VDC 1.2UF 10% X7R(2R1) A, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Capacitance: 1.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215Y2000125KST 2215Y2000125KST Hersteller : Knowles Syfer Description: 2215 200VDC 1.2UF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Applications: General Purpose
Capacitance: 1.2 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
2215Y2000125KST Hersteller : Knowles Syfer Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2215 200Vdc 1.2uF +/-10% X7R(2R1) AEC-Q200