Produkte > KNOWLES SYFER > 2215Y2500125KXT
2215Y2500125KXT
2215Y2500125KXT Knowles Syfer
2215Y2500125KXT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2215 250VDC 1.2UF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 1.2 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215Y2500125KXT Knowles Syfer
Description: 2215 250VDC 1.2UF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Capacitance: 1.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215Y2500125KXT 2215Y2500125KXT Hersteller : Knowles Syfer 2215Y2500125KXT.pdf Description: 2215 250VDC 1.2UF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 1.2 µF