Produkte > KNOWLES SYFER > 2215Y2K50153KXT
2215Y2K50153KXT
2215Y2K50153KXT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2215Y2K50153KXT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2215 2500VDC 15NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.015 µF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215Y2K50153KXT Knowles Syfer
Description: 2215 2500VDC 15NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.015 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215Y2K50153KXT 2215Y2K50153KXT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2215Y2K50153KXT Description: 2215 2500VDC 15NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Capacitance: 0.015 µF