Produkte > KNOWLES SYFER > 2215Y3K00103KXT
2215Y3K00103KXT
2215Y3K00103KXT Knowles Syfer
250Vac-Safety-Certified-AC-Capacitors.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2215 3000VDC 10NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215Y3K00103KXT Knowles Syfer
Description: 2215 3000VDC 10NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215Y3K00103KXT 2215Y3K00103KXT Hersteller : Knowles Syfer 250Vac-Safety-Certified-AC-Capacitors.pdf Description: 2215 3000VDC 10NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
2215Y3K00103KXT Hersteller : Knowles Syfer 250Vac-Safety-Certified-AC-Capacitors.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2215 3000Vdc 10nF +/-10% X7R(2R1)