Produkte > KNOWLES SYFER > 2215YA250472KJTSYX
2215YA250472KJTSYX
2215YA250472KJTSYX Knowles Syfer
2215YA250472KJTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2215
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2215YA250472KJTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2215, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2215YA250472KJTSYX 2215YA250472KJTSYX Hersteller : Syfer Technology knowlesdatasheet2215ya250472kjtsyx.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0047uF 305VAC X7R 10% Pad SMD 2215 Polymer Termination 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 1000 Stücke:
2215YA250472KJTSYX 2215YA250472KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2215YA250472KJTSYX.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2215
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF