Produkte > AVX > 22201C105KAT1A
22201C105KAT1A
22201C105KAT1A AVX
X7RDielectric-777024.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 2220 10% Tol
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22201C105KAT1A AVX
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote 22201C105KAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22201C105KAT1A 22201C105KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
22201C105KAT1A 22201C105KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Capacitance: 1 µF