Produkte > KYOCERA AVX > 22201C155MAT2A
22201C155MAT2A
22201C155MAT2A KYOCERA AVX
High_Voltage_MLC_Chips.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 422 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22201C155MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.090" (2.29mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.5uF X7R 2220 20% Tol
auf Bestellung 965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1.5uF 100V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
22201C155MAT2A 22201C155MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF