Produkte > KYOCERA AVX > 22201C475K4T2A
22201C475K4T2A
22201C475K4T2A Kyocera AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM55CR72A475KV NW G LOB PN 100V 4.7uF X7 A 581-KAM55CR72A475KV
auf Bestellung 1855 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22201C475K4T2A Kyocera AVX
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 4.7 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22201C475K4T2A 22201C475K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
22201C475K4T2A 22201C475K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 µF