Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 22205C106MAZ2A
22205C106MAZ2A
22205C106MAZ2A KYOCERA AVX Components
flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 20% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22205C106MAZ2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.090" (2.28mm), Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22205C106MAZ2A 22205C106MAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.090" (2.28mm)
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
22205C106MAZ2A Hersteller : AVX KGF.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10 µF
Produkt ist nicht verfügbar
22205C106MAZ2A 22205C106MAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71H106MV NW G LOB PN 50V 10uF X7R A 581-KGF55CR71H106MV