Produkte > KNOWLES SYFER > 2220B6300474KJTUW031
2220B6300474KJTUW031
2220B6300474KJTUW031 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220B6300474KJTUW031
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 490 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220B6300474KJTUW031 Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220B6300474KJTUW031 2220B6300474KJTUW031 Hersteller : Knowles Syfer StandardMLCCDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SMD J-lead 2220 630Vdc 470nF +/-10% X7R(2R1)
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220B6300474KJTUW031 2220B6300474KJTUW031 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220B6300474KJTUW031 Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Capacitance: 0.47 µF