Produkte > KNOWLES SYFER > 2220B6300474KSTUW031
2220B6300474KSTUW031
2220B6300474KSTUW031 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220B6300474KSTUW031
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220B6300474KSTUW031 Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 2220B6300474KSTUW031
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220B6300474KSTUW031 2220B6300474KSTUW031 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220B6300474KSTUW031 Description: SMD J-LEAD 2220 630VDC 470NF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: SMD, J-Lead
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.47 µF