Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2220CC224KAZ1A
2220CC224KAZ1A
2220CC224KAZ1A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220CC224KAZ1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220CC224KAZ1A 2220CC224KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.22uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
2220CC224KAZ1A 2220CC224KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
2220CC224KAZ1A 2220CC224KAZ1A Hersteller : Kyocera AVX HV_FlexitermMLCC-777094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 0.22uF X7R 2220 10% Flex Soft
auf Bestellung 2831 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.22 µF