Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2220GC103KAZ2A
2220GC103KAZ2A
2220GC103KAZ2A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220GC103KAZ2A KYOCERA AVX Components
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 2kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.
Weitere Produktangebote 2220GC103KAZ2A
Produkt ist nicht verfügbar
2220GC103KAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 2kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm