Produkte > KYOCERA AVX > 2220GC332KAT2A
2220GC332KAT2A
2220GC332KAT2A KYOCERA AVX
HVKGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220GC332KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote 2220GC332KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220GC332KAT2A 2220GC332KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
2220GC332KAT2A 2220GC332KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX HVKGM.pdf Description: CAP CER 3300PF 2KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 pF
Produkt ist nicht verfügbar
2220GC332KAT2A 2220GC332KAT2A Hersteller : AVX AVX-HV_MLCC-1016901.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 3300pF X7R 2220 10% Tol HI VOLT
2220GC332KAT2A 2220GC332KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX HVKGM-3168753.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM55ZR73D332KV NEW GLOBAL PN 2KV 3300pF A 581-KGM55ZR73D332KV