Produkte > KNOWLES SYFER > 2220H6300105KXTWS2
2220H6300105KXTWS2
2220H6300105KXTWS2 Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 402 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220H6300105KXTWS2 Knowles Syfer
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Capacitor: ceramic; 1uF; ±10%; SMD; 2220; 5.8x5mm
Mounting: SMD
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1µF
Body dimensions: 5.8x5mm
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Type of capacitor: ceramic
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Capacitance: 1 µF