Produkte > KYOCERA AVX > 2220HC103KAZ1A
2220HC103KAZ1A
2220HC103KAZ1A KYOCERA AVX
HV-FlexitermMLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220HC103KAZ1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220HC103KAZ1A 2220HC103KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
2220HC103KAZ1A 2220HC103KAZ1A Hersteller : Kyocera AVX HV-FlexitermMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 0.01uF X7R 2220 10% Flex Soft
2220HC103KAZ1A 2220HC103KAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 3000V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 24 Stücke:
auf Bestellung 24 Stücke: