Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J1K00562JGT
2220J1K00562JGT
2220J1K00562JGT Knowles Syfer
2220J1K00562JGT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 5600PF 1KV C0G/NP0 2220
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 5600 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J1K00562JGT Knowles Syfer
Description: CAP CER 5600PF 1KV C0G/NP0 2220, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 5600 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J1K00562JGT 2220J1K00562JGT Hersteller : Knowles Syfer 2220J1K00562JGT.pdf Description: CAP CER 5600PF 1KV C0G/NP0 2220
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 5600 pF
auf Bestellung 1243 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
2220J1K00562JGT 2220J1K00562JGT Hersteller : Knowles Syfer 2220J1K00562JGT.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 5.6nF 2220 C0G 5% Tol