Produkte > VJ > 2220J2K00103JXT
2220J2K00103JXT VJ
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: VJ
auf Bestellung 4853 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J2K00103JXT VJ
Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 2220J2K00103JXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J2K00103JXT 2220J2K00103JXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 10000 pF