Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J3K00332JKT
2220J3K00332JKT
2220J3K00332JKT Knowles Syfer
AEC-Q200
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 3000VDC 3.3NF 5% C0G/NP0(1B
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J3K00332JKT Knowles Syfer
Description: 2220 3000VDC 3.3NF 5% C0G/NP0(1B, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote 2220J3K00332JKT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J3K00332JKT 2220J3K00332JKT Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Description: 2220 3000VDC 3.3NF 5% C0G/NP0(1B
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF